2 tegen 2 MGV De Veluwe

Updated: 2015-11-07   18:05
Het toernooi is gestart om 10:00 uur

Updates vinden met enige regelmaat plaats

Scheidsrechters : Sietse van Zandvoort (hoofd), Alex Jasper, Wilbert van Helmond

Om 16:10 4e ronde afgesloten; massastart voor de 5 ronde om 16:30

2e plaats na barrage: Jeroen van Holland/Ilona de Kok; 3e plaats na barrage Wilbert van Helmond/Patrick Prins

Resultaat

Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces


Rang Naam Vereniging R1 R2 R3 R4 R5 Gemiddelde Verschil Totaal
1 Tom Pardaans / Remon Verveer RMC de Hole Ridders / RMC de Hole Ridders 21 20 20 19 18 19,6 3 98
2 Jeroen van Holland / Ilona de Kok RMC de Hole Ridders / MGC Oirschot 20 19 20 21 19 19,8 2 99
3 Wilbert van Helmond / Patrick Prins MGC Geldrop / MGC Geldrop 20 20 22 18 19 19,8 4 99
4 Youri Bottenberg / Gerco Berentsen MGC Drachten / MGC Drachten 20 20 22 18 20 20,0 4 100
5 Sietse van Zandvoort / Rick Beijnen MGV Duno / MGV De Veluwe 21 21 18 20 21 20,2 3 101
6 Louis Otten / Roland Klarenbeek MGC Drachten / MGC Geldrop 23 19 18 21 20 20,2 5 101
7 Natasja Klarenbeek / Steven Steiger MGC Oirschot / MGC Oirschot 20 21 20 19 22 20,4 3 102
8 Herman Kas / Hans Broodbakker MGC Aalsmeer/ RMC De Holeridders 23 21 20 18 21 20,6 5 103
9 Dirk Robrecht / Hans van der Aa MGC Geldrop / MGC Geldrop 21 19 21 23 22 21,2 4 106
9 Mathilda van Huenen / Frank Meeuwisz MGV Duno / MGC De Putters 22 21 23 19 21 21,2 4 106
11 Ruud Slappendel / Rob Plugge MGC Zoetermeer / MGC Zoetermeer 23 20 23 19 21 21,2 4 106
12 Marga Huisman / Enne de Haan EMG De Putters / EMG De Putters 22 20 21 21 23 21,4 3 107
13 Petra Tenge / Elly Mulder MGC Drachten / MGC De Trekvogels 21 23 20 23 21 21,6 3 108
14 Wendy van Luijpen / Peter van Luijpen RMC de Hole Ridders / RMC de Hole Ridders 19 22 23 22 22 21,6 4 108
15 Wim Hulscher / Dorus van Veenendaal MGC Twente / MGC Twente 22 24 22 21 20 21,8 4 109
16 Henk Goris / Jarno Bottenberg RMC De Holeridders / MGC Drachten 22 22 23 22 21 22,0 2 110
17 Eppie Paulusma / Roelof Hooijsma MGC Appelscha / MGC Appelscha 24 20 22 21 23 22,0 4 110
18 Wiebe Veenstra / Trientsje Sikkema MGC Drachten / MGC Drachten 21 24 23 20 23 22,2 4 111
19 Alban Gerritsen / Michaela Gerritsen MGC Zoetermeer / MGC Zoetermeer 22 19 25 22 23 22,2 6 111
20 Alex Jasper / Heleen Witteveen MGC Dormagen- Brechten / MGC Leeuwarden 26 21 20 20 25 22,4 6 112
21 Annie Jasper / Erik van Gelderen MGC Leeuwarden / MGC Leeuwarden 23 20 24 22 25 22,8 5 114
Cut - 20 paren + paren met hetzelfde resultaat voortzetting na ronde 4
22 Jan Spiljard / Lies de Nennie MGV Duno / MGV Duno 25 23 20 22   22,5 5 90
23 Jack Konings / Joke Konings MGV Duno / MGV Duno 25 22 23 21   22,8 4 91
24 Andre Doomen / Wilma Doomen MGC De Houtduif / MGC De Houtduif 24 24 22 23   23,3 2 93
25 Ilse Smit / Maaike Manheim MGV Duno / MGV Duno 22 21 22 28   23,3 7 93
26 Anton Haagen / Frits Markerink 't Maatveld / 't Maatveld 24 22 24 24   23,5 2 94
27 Evert van den Brink / Henk Gijsbertsen MGV De Veluwe / MGC De Vrije Slag 23 25 23 24   23,8 2 95
28 Klaas Rozeveld / Blijke Euverman MGC Appelscha / MGC Appelscha 24 26 24 21   23,8 5 95
29 Marja Kwint / Eef Hendriksen MGV Duno / MGV Duno 25 24 26 21   24,0 5 96
30 Meta van den Brink/Marco Visser / Ageeth van Veenendaal MGV De Veluwe / MGC Twente 26 22 22 27   24,3 5 97
31 Jan Jager / Trijn Hatzman MGC Appelscha / MGC Appelscha 22 24 27 26   24,8 5 99
32 Bertus Kwint / Arie Hendriksen MGV Duno / MGV Duno 23 26 23 29   25,3 6 101
33 Donald Dijkers / Carina Dijkers MGV Duno / MGV Duno 25 29 26 22   25,5 7 102
34 Jan van Gisbergen / Willem van Disseldorp MGC Oirschot / MGC Oirschot 24 26 28 26   26,0 4 104

Resultaat | Ranglijst | Hole-statistieken | Meeste opeenvolgende aces


De administratie van dit tournooi werd verzorgd door Bangolf Arena versie 2.0.4